PERSONAL

 

 

Personal:


Allmänna frågor: info@kulturreservatetsfhs.se


Administratör: Torbjörn Johansson: admin@kulturreservatetsfhs.se, 070-422 06 91.


Ekonomi Frida Sjögren: ekonomi@kulturreservatetsfhs.se, 070-509 16 70.


Kommunikatör Therese Landolsi: therese@kulturreservatetsfhs.se, 073-270 61 24.


Kurator Nina Siitari Fagerroos: nina@kulturreservatetsfhs.se, 070-051 81 98.


Rektor Michael Gustavsson: michael@kulturreservatetsfhs.se, 070-496 58 29.


Studierektor Anders Olsson: anders@kulturreservatetsfhs.se, 073-030 37 60.



Lärare:


Allmän kurs:

Karolina Tillman, karolina@kulturreservatetsfhs.se, 073-024 91 64.

Isak Rider, isak@kulturreservatetsfhs.se, 073-323 101 3.

Berit Engman, berit@kulturreservatetsfhs.se, 072-940 17 07.

Torbjörn Johansson: tobbe@kulturreservatetsfhs.se, 070-422 06 91.


Scenkonst, dans, teater:

Jonas Engman, jonas@kulturreservatetsfhs.se, 073-044 75 30.

Berit Engman, berit@kulturreservatetsfhs.se, 072-940 17 07.


Bygga by:

Anders Olsson, anders@kulturreservatetsfhs.se, 073-030 37 60.


Musik (kör, sång, musikteori, instrument):

Vakant


Författarskola:

Vakant