Kontakt

FÖR MER INFORMATION:

 

 

Administration:

Rektor Michael Gustavsson: michael@kulturreservatetsfhs.se          070-496 58 29

Studierektor Anders Olsson: anders@kulturreservatetsfhs.se           073-030 37 60

Kommunikatör Therese Landolsi: therese@kulturreservatetsfhs.se 073-270 61 24

Ekonomi Frida Sjögren ekonomi@kulturreservatetsfhs.se                  070-509 16 70

 

Huvudlärare:


Allmän kurs: Michael Gustavsson michael@kulturreservatetsfhs.se


Scenkonst, dans, teater: Jonas Engman jonas@kulturreservatetsfhs.se

Scenkonst, dans, teater: Berit Engman berit@kulturreservatetsfhs.se


Bygga by – lokalutvecklingskurs: Anders Olsson: anders@kulturreservatetsfhs.se


Musik (kör, sång, musikteori, instrument): Lena Andersson lena@kulturreservatetsfhs.se

Musik (ensemblespel, gitarr): Michael Gustavsson michael@kulturreservatetsfhs.se

Musik (ensemblespel): Jonas Engman jonas@kulturreservatetsfhsk.se


Författarskola: Michael Gustavsson michael@kulturreservatetsfhs.se 

Copyright © All Rights Reserved