Kontakt

FÖR MER INFORMATION:

 

 

Administration:


Rektor Michael Gustavsson: michael@kulturreservatetsfhs.se          070-496 58 29


Studierektor Anders Olsson: anders@kulturreservatetsfhs.se           073-030 37 60


Kommunikatör Therese Landolsi: therese@kulturreservatetsfhs.se    073-270 61 24


Ekonomi Frida Sjögren ekonomi@kulturreservatetsfhs.se  070-509 16 70


Huvudlärare:


Allmän kurs: Annika Ostenfeld annika@kulturreservatetsfhs.se


Scenkonst, dans, teater: Jonas Engman & Berit Engman

jonas@kulturreservatetsfhs.se och berit@kulturreservatetsfhs.se


Bygga by: Anders Olsson anders@kulturreservatetsfhs.se


Musik (kör, sång, musikteori, instrument): Lena Andersson lena@kulturreservatetsfhs.se


Författarskola: Michael Gustavsson michael@kulturreservatetsfhs.se